Fragmenten van een Verleden
Diverse teken- en schildertechnieken en fotobewerkingen
Voor dit werk heb ik mij laten inspireren door de karakteristieke beeldtaal van het oude Egypte. De krachtige symboliek, ritmische vormen en tijdloze composities vormden het uitgangspunt voor een eigentijdse grafische interpretatie.
Het werk bestaat uit zes afzonderlijke delen die samen één harmonieus geheel vormen. De grafische uitstraling, die doet denken aan een zeefdruk, is ontstaan door een combinatie van diverse teken- en schildertechnieken en digitale fotobewerkingen.
In mijn werk heb ik de vormentaal van het oude Egypte losgemaakt van haar oorspronkelijke betekenis en opnieuw geïnterpreteerd vanuit mijn eigen beeldwereld. Oude symbolen en patronen krijgen hierdoor een nieuwe context, waarin verleden en heden met elkaar worden verbonden.
Fragmenten van een Verleden is een autonoom grafisch kunstwerk waarin de eeuwenoude inspiratie van Egypte samenkomt met mijn persoonlijke stijl, experimentele technieken en hedendaagse beeldtaal.
€ 795,00
Inclusief verzendingkosten
Breedte: 80 cm
Hoogte: 68 cm
Afwerking: Hoge resolutie print op metaal
Kenmerken
Full Colour fotopaneel
Metaal sublimatie, mat
1 mm dik
Inclusief een ophangsysteem
Oplage 1 van 20
Bij het kunstwerk hoort een sticker met de handtekening
van Wim Noordam en het nummer van de oplage.
Een ander formaat of een lijst behoort tot de mogelijkheden.